,

Mbajtese televizori IH-CP302 14-42 inch Hannibal

Hannibal

1,800L

MBAJTESE TELEVIZORI IH-CP302

Mbajtese televizori me montim ne mur per modele nga 14 deri ne 42 inch.

Lloj modern i montimit te televizorit qe ju lejon te vendosni televizorin tuaj direkt ne mur. Kjo ben te mundur rregullimin e nivelit te pjerresise dhe rrotullimit te modelit edhe pas perfundimit te procesit te instalimit.

Nje zgjidhje optimale e rendesishme per dhoma te vogla, te cilat nuk mundesojne hapesire per rafte apo komodina. Pra, me mbajtesen Hannibal, shikimi i shfaqjeve dhe filmave tuaj te preferuar televiziv do te jete me komod.

Specifika:

Diagonalja e ekranit: 14-42 inch
Lloji i montimit VESA 100 x 100 mm, 200 x 200 mm
Pesha maksimale e televizorit: 35 kg
Rregullimi vertikal i ekranit: +/- 15°
Rregullimi horizontal i ekranit: +/-90°
Largësia nga muri 65 – 430 mm
Materiali: celiku
Ngjyra e zeze


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: H-8765009 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Hannibal

LLoji

Mbajtese televizori

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat