Mbajtese televizori murale – Strong Double Ceiling Wall Mount


5,900L

MBAJTESE TELEVIZORI – 32″- 60″

Mbajtese televizori murale – Strong Double Ceiling Wall Mount

  • Pershtatje Universale, projektuar per te mbajtur shumicen e televizoreve LED, LCD dhe TV te tjere me ekran te sheshte
  • Sistemi i fshehur i kabllove dhe dizanji elegant e ben kete mbajtese teper luksoze
  • Instalohet ne mur
  • Kapaciteti i ngarkeses qe mund te mbaje deri ne 55 kg
  • Kend i rregullueshem ±15 Grade
  • Pershtatur per te gjithe TV nga 32 inch deri ne 60 inch
  • Dizanj elegant, i pershtatshem per cdo ambient klasik ose modern
  • Ngjyra: E zeze
SKU: mbajtese televizori-murale-32"-60" Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Mbajtese televizori

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat