,

Mbajtese televizori plazma 14-42″ Hannibal IH-C35

Hannibal

1,700L

MBAJTESE TELEVIZORI 14-42″

Mbajtese televizori per modele te sheshta plazma LCD / LED me permasa 14-42″.

Dizajni i saj ju mundeson ta montoni lehtesisht ne mur dhe te rregulloni kendin sipas deshires.

Pozicionon ekranin shume prane murit duke kursyer hapesire ne dhomat tuaja dhe duke ju dhene kendin perfekt per te pare televizor.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: H-8765010 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Hannibal

LLoji

Mbajtese televizori

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat