, ,

Mbajtese Televizori Universale – LCD Wall Mount Bracket


 

 • Distanca nga muri: 42.5cm
 • Pershtatur per te gjithe TV nga 14 inch deri ne 55 inch
 • Dizanj elegant, i pershtatshem per cdo ambient klasik ose modern

2,200L

MBAJTESE TELEVIZORI UNIVERSALE – LCD WALL MOUNT BRACKET

Mbajtese Televizori Universale – LCD Wall Mount Bracket – Mbajtje e forte te muri per tv tuaj

Projektuar posaçërisht për TV me montim ne mur është krejtësisht e përshtatshme për TV LCD plazma LED me ekran 14 inç ~ 55 inç.

I përshtatshëm për montim ne shtepi, familje, vende publike , restorant , lokal etj.

Ne drejtimin vertikal pozicionohet deri ne 15 grade për të dhene komoditet maksimal, nuk keni pse te pershtateni ju.
Mbajtese televizori me cilësi të lartë e mban të sigurt dhe të qëndrueshëm TV-në tuaj me panel të sheshtë, duke ju lejuar  te shikoni TV ne komoditetin maksimal.

Kabllot dhe fishat mund të fshihen në mënyrë efektive duke e bërë të gjithë televizorin të pastër dhe të rregullt.

MBAJTESE TV NE MURMbajtese Televizori Universale muri per tv

Mbajtese Tv me pershtatje universale, projektuar per te mbajtur shumicen e televizoreve LED, LCD dhe TV te tjere me ekran te sheshte.

Sistemi i fshehur i kabllove dhe dizanji elegant e ben kete mbajtese  muri per tv teper luksoze.

Funksioni: Mbajtëse muri për HDTV, TV LCD LCD . Madhësia e sugjeruar e televizorit: 14 inç-55 inç. 

Kapaciteti i ngarkesës maksimale eshte 30 kg.

Eshte nje mbajtese ideale e cila montohet në mur për televizor e cila pershtatet me cdo ambient.

Dizajn mjaft praktik dhe elegant, dizajn anesor i cili rregullohet per rehati maksimale gjate shikimit.

Kurseni hapësirë dhe mbani dhomën  të rregullt me kete mbajtese televizori universale.

Kllapa e dizajnit kompakt, eshte  ideale për modele TV të hollë  plazem dhe krahun levizes i cili ofron fleksibilitet maksimal të shikimit.

Mbajtes televizori universale

Mbajtese televizori universale i holle.

Projektim me profil të ulët që përputhet me televizorët e rinj LED të hollë.

Dizajni i tij ultra i hollë e bën të lehtë për tu trajtuar dhe vendosur shpejt, por në të njëjtën kohë ka një strukturë të fortë të aftë për të mbështetur monitorin deri në 30 kg në peshë.

Pllakë e fortë fiksimi dhe sistemi i ri i animit që lejon rregullimin e këndit nga + 3 ° në -10 °

Ndertimi i hapur siguron ventilim të shtuar dhe qasje më të lehtë te kabujt.

Nuk ka nevoje per mjete shtese ne instalim, pervec atyre qe gjenden ne paketim.

Pervec kesaj ky mbajtes televizori universale vjen me nje manual ndihmes per vendosjen e tij.

Largësia nga muri: minum 62 mm; maksimumi 422 mm.

Krah me 3 artikulacione me zgjatim maksimal 422 mm

Specifikambajtese televizori universale ibuy al – Mbajtese Televizori Universale

 • Instalohet ne mur
 • Kapaciteti i ngarkeses qe mund te mbaje deri ne 30 kg.
 • Kend i rregullueshem ±15 Grade
 • Distanca nga muri: 42.5cm
 • Pershtatur per te gjithe TV nga 14 inch deri ne 55 inch
 • Dizanj elegant, i pershtatshem per cdo ambient klasik ose modern
 • Ngjyra: e zeze
 • Brandi: Fuego

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al – Mbajtes Televizori Universale

SKU: mbajtese-televizori-universale Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Mbajtese televizori

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat