Mbulesa karrigesh elastike – Elastic Chair


650L

MBULESA KARRIGESH ELASTIKE – ELASTIC CHAIR

Mbulesa mbulon dhe mbron karriget tuaja të ngrënies nga njollat, papastërtitë dhe dëmtimet nga kafshët shtëpiake.

Mbulesa  pa krahë është perfekte për shtëpi me fëmijë, qen dhe mace, duke e lejuar atë të kombinojë në mënyrë të përsosur stilin dhe qëndrueshmërinë, por gjithashtu mbrojtjen e karrigeve nga njollat.

Mbulesat e karrigeve  mund të transformojnë karrigen tuaj të vjetër në të re, të freskojnë dekorin tuaj të brendshëm dhe të zgjasin perdorimin e karriges.

Një mënyrë e shpejtë, e lehte dhe praktike për t’u përgatitur për darka zyrtare, festa familjare, apo edhe një ndryshim të sezonit, kjo mbulese është një zgjedhje perfekte.

Specifikimet

Materiali: Poliester

Lartësia e karriges mund të jetë nga 45-60 cm

Gjerësia e sediljes së karriges mund të jetë nga 40-50cm

Gjatësia e sediljes së karriges mund të jetë nga 40-50cm

 

SKU: Mbulesa karrigesh elastike Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat