,

Mbulesa per sediljen e makines – Produkte Online


1,190L

Mbulesa per sediljen e makines – Produkte Online

Mbulesa per sediljen e makines – Produkte Online

Mbron pjesen e sediljes se pasme nga papastertia, mikrobet dhe lageshtia

Ideale per mbajtjen e kafsheve shtepiake ne makine, pa u shqetesuar prej leshit, lageshtise apo njollave

E perbere nga poliestra dhe rripat fiksuese, mban makinen tuaj te paster ne cdo kohe

Pershtatet per cdo lloj automjeti

Lahet dhe pastrohet lehtesisht ne lavatrice

Siguri maksimale, me 4 nivele dhe shtresa mbrojtese, duke shmangur dempertimin ne sedilje te cdo papastertie

Udhetoni me macen ose qenin tuaj, pa u shqetesuar per lageshtine, qimet, apo bakterert qe ata mund te lene ne makine

E qendrueshme, nuk rreshqet edhe nese kafsha juaj leviz

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Mbulesa per sediljen e makines Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Mbulese per makina

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat