,

Mbulese divanesh – Couch Coat Sofa As Seen On TV Online


  • Brandi: As Seen on TV
  • Material i papershkueshem nga uji dhe lengjet e tjera
  • Ngjyra: Geshtenje dhe Krem
  • Masa: M

 

1,790L

Mbulese divanesh – Couch Coat Sofa As Seen On TV Online

Mbulese divanesh – Couch Coat Sofa As Seen On TV Online

Mbron divanet e shtepise tuaj nga njollat, qimet e kafsheve dhe veprimet e pakujdesshme te femijeve te vegjel

Ruan shkelqimin dhe pamjen origjinale te tyre

Couch Coat Sofa eshte funksionale nga te dyja anet e saj

100% rezistente ndaj ujit, njollave, qimeve te kafsheve dhe papastertive te ndryshme qe mund te shkaktohen ne perditshmeri. Dizenjuar me shtresa dhe nivele mbrojtese, kjo mbulese nuk thith asnje njolle dhe leng

Ofron rehati, komoditet, mbrojtje dhe nuk zbeh pamjen e divaneve tuaj

Nuk ze hapesire, mjafton ta palosni ne dollap

Lahet lehtesisht ne lavatrice dhe duket serish si e re

Zgjidhni ngjyren krem ose geshtenje

Masa: Medium (Mesatare)

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: mbulesa divanesh-As Seen On TV-masa M Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Mbulese divanesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat