Mbulese per karrocen kunder shiut


1,290L

MBULESE KUNDER SHIUT

Mbulese kunder shiut per karrocen e femijeve.

Mbulon plotesisht karrocen.

Mbrojtje ideale kunder shiut dhe eres.

Pershtatet me modele te ndryshme te karrocave.

Materiali plastik.

Permasat: 50 x 80 x 165

 

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: t1505 Kategori:
Përmasa50 × 80 × 165 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat