,

Mbulese per mbrojtjen e rrobave nga demtimi


  • Mbroni kostumet tuaja ndaj demtimeve.
  • Organizoni dollapin tuaj dhe shmangni nje raft te ngatruar.
  • Mbulesa e kostumin ruan te sigurta kostumet tuaja ndaj pluhurave, pushave ose faktoreve te tjere.
  • Varet ne raftet e dollapit dhe ruan rrobat tuaja ndaj rrudhosjes dhe grisjes.
  • E paisur me zinxhir ne pjesen e perparme dhe me varese ne pjesen e siperme.
  • Permasat: 63 x 100 cm

490L

MBULESE PER MBROJTJEN E KOSTUMEVE

Mbroni kostumet tuaja ndaj demtimeve.

Organizoni dollapin tuaj dhe shmangni nje raft te ngatruar.

Mbulesa e kostumin ruan te sigurta kostumet tuaja ndaj pluhurave, pushave ose faktoreve te tjere.

Varet ne raftet e dollapit dhe ruan rrobat tuaja ndaj rrudhosjes dhe grisjes.

E paisur me zinxhir ne pjesen e perparme dhe me varese ne pjesen e siperme.

Permasat: 63 x 100 cm

SKU: t0096 Kategori: ,
Përmasa100 × 60 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat