Mbulese tavoline me kutia


  • Mund te perdoret per perdorim te perditshm.
  • E kombinueshme me cdo ambient te shtepise.
  • Material pambuk dhe lino
  • Rezistente ndaj njollave dhe ndaj rrudhave.
  • Lahet lehtesisht ne lavatrice.
  • Permasat: 140 x 140 cm.

890L

MBULESE PER TAVOLINEN ME KUTIA.

Mund te perdoret per perdorim te perditshm.
E kombinueshme me cdo ambient te shtepise.
Material pambuk dhe lino
Rezistente ndaj njollave dhe ndaj rrudhave.
Lahet lehtesisht ne lavatrice.
Permasat: 140 x 140 cm.
SKU: t0386 Kategori:
Përmasa140 × 140 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat