,

Meter Dixhital Measure King 3 ne 1 – Smart LED Display Bli Online


KARAKTERISTIKA TEKNIKE

  • Saktesia: ± 1,5 mm
  • Gjatesia e shtrirjes 3 m
  • Ekran LED + 9 grupe te rregjistrave te te dhenave (M1-M9)
  • Masni cdo siperfaqe te lakuar, te rrubullaket ose objekte ne forme te çrregullt vetem duke rrotulluar rroten e bashkangjitur per gjatesi ose distance

2,790L

Meter Dixhital Measure King 3 ne 1 – LED Display Bli Online

Meter Dixhital Measure King 3 ne 1 – Smart LED Display Bli Online

Mat sakte dhe ne menyre precize cdo siperfaqe, perfshire edhe objektet e lakuara edhe ato te rrumbullaketa

Pajisur me nje ekran LED dixhital, matjet lexohen lehte dhe shpejt

3 ne 1 – Vjen Measure King vjen me tre menyra te ndryshme matje:

1.Menyra e rrotullimit – 2.Menyra e kordonit – 3.Menyra zerit

Menyra e kordonit permban konturet fleksibel të kordonit per te matur objektet, qoshet etj.

Menyra e rrotullimit garanton nje mase te përshtatshme me nje dore te kthesave, objekteve ne forme te çrregullt etj

Menyra e zerit eshte e pershtatshme per matjen e distancave te medha, dhe neper dhoma

Porosit Online ne iBuy.al | Smart Dixhital Meter

SKU: Meter Dixhital-Measure King-3 ne 1 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Vegla pune

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat