,

Mikrofon me tripod SF-666


2,000L

MIKROFON ME TRIPOD SF-666

Lidhja USB plug-and-play për pajtueshmëri me gamë të gjerë.

Përgjigja  e zgjatur e frekuencës është e shkëlqyeshme për të biseduar mbi Whatsapp, QQ, MSN, SKYPE, të kënduarit dhe fjalime.

Koka mini fleksibël për 360 gradë dhe pjerrësi 90 Shkallë.

Plug and play nuk nevojitet asnjë ingranazh shtesë.

Qartësi superiore me thjeshtësinë e një lidhjeje të vetme plug and play.

Mikrofoni me performancë të lartë riprodhon me saktësi tingullin. Porta USB punon me çdo kompjuter i pajisur me USB.

Specifikimet:

Modeli: SF-666

Modaliteti : fishe

Sensibiliteti: -50db ± 2db

Përgjigja e frekuencës: 50Hz-16 kHz.

Tensioni standard : 1.5 V.

Funksioni: Anulimi i zhurmës.

Porta e lidhjes: Porta USB


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: Mikrofon me tripod SF-666 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat