Mikroskop trinokular Relife per riparim telefonash

Relife

42,590L

MIKROSKOP TRINOKULAR PER RIPARIM TELEFONASH

Mikroskop stereo trinocular zmadhimi 7X deri ne 45X me drite LED per riparimet e telefonave  celulare.

Trinokular me definicion te larte me raport te larte te brendshem, fushepamje me te gjere dhe distance me te madhe te punes.

I pershtatshem per PCB, komponente elektronike, mirembajtje te celularit etj.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: H-9876998 Kategori:
Pesha1 g/kg
LLoji

Mikroskop

brands

Relife

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat