Set me mjete dore per pajisje shtepiake me 12 vegla pune

Te ndryshme

1,600L

SET ME MJETE DORE PER PAJISJE SHTEPIAKE

Set me mjete dore per rregullimin e pajisjeve shtepiake, i bere nga 12 pjese.

Bere nga materiali i zgjedhur i aliazhit te celikut, fortesi dhe rezistence ndaj konsumit dhe jete e gjate sherbimi.

Seti i veglave siguron performance te qendrueshme dhe saktesi te larte.

Bazuar ne dizajnin ergonomik, doreza kunder rreshqitjes ofron kapje te rehatshme.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: v-456789 Kategori:
Pesha0.8 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Vegla pune

color

Green, Yellow

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat