Kacavide precize elektrike Sunshine Screwdriver

Sunshine

5,900L

KACAVIDE PRECIZE ELEKTRIKE SUNSHINE

Kacavide precize elektrike SD-18E me ndricim LED per iPhone / iPad / aparat fotografik/ riparim kamere.

Trupi i holle bere nga aliazh alumini me dizajn ne forme stilolapsi, i lehte per t’u perdorur.

I pajisur me bateri litiumi pa kabuj eliminon perdorimin e lodhshëm te lidhjes me tela dhe kufizimet e perdorimit te kacavidave me kabuj.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: kacavide-sunshine Kategori:
Pesha0.5 g/kg
brands

Sunshine

color

Gri

LLoji

Kacavida

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat