, ,

Makine dore qepese me pedal – Sewing machine

Te ndryshme

6,900L

MAKINE DORE QEPESE ME PEDAL

Makine qepese e pajisur me pedal, dizajn inovativ me motorr te fuqishem dhe aftesi per te qepur edhe copa me te trasha.

Kjo makine ka dy menyra te furnizimit me energji, furnizim me ane te baterise dhe  me energji elektrike.

Makine dore qepese – Sewing machine

Ka 12 lloje te qepjeve te ndryshme, mjafton vetem te rregulloni celesin ne numrin perkates per te marre qepjet qe ju nevojiten.

Me funksionin e kthimit mbrapsht per te perforcuar fillimin dhe fundin e copes per nje qepje me te sigurte.

Perdorni pedalin e kembes se bashkangjitur per te kontrolluar makinen me kemben tuaja duke pasur kontroll mbi copen me duart tuaja.

Perfekte per qepje apo riparime te shpejta si nje profesionist i vertete edhe nese nuk keni eksperience ne qepje.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online

SKU: 21211113 Kategori: , ,
Pesha2 g/kg
LLoji

Makine Qepese

brands

Te ndryshme

color

E bardhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat