,

Mini makine qepese elektrike – Sewing machine

Te ndryshme

2,200L

MINI MAKINE QEPESE ELEKTRIKE

Makine mini qepese elektrike, perfekte per te bere riparime dhe qepje ne kushte shtepie.

E pershtatshme si per fillestare dhe persona te avancuar ne qepje.

Permasat e saj jane shume praktike dhe kompakte per cdo ambient pasi nuk ze shume hapesire te madhe.

Mini makine qepese Sewing machine

Makine qepese e bere nga material ABS dhe aliazh alumin, e qendrueshme dhe e sigurt. Me madhesi te vogel, nuk ze aspak hapesire ne shtepi.

Ajo permban tela te dyfishte per nje qepje me te forte.

Qepni ne menyre perfekte fale lehtesise se saj ne perdorim edhe nese nuk keni eksperience ne qepje.

E pajisur me pedal per kemben per te pasur kontroll te plote te copes me te dyja duart.

Karakteristika

  • Ngjyra: E bardhe.
  • Materiali: ABS dhe aliazh.
  • Madhësia: 24.5×22.5×12.5cm / 64×8.85×4.92 inç.
  • Tensioni: 6V.
  • Tensioni i prizes: 110V.

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online

SKU: 21211116 Kategori: ,
Pesha2 g/kg
LLoji

Makine Qepese

color

E bardhe

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat