Mini Makine Qepese Portative – Produkte online

Te ndryshme

2,890L

MINI MAKINE QEPESE PORTATIVE

Mini makine qepese – Produkte Online

Makine qepese portative e perkryer per fillestaret dhe entuziastet e qepjes. Ajo permban modalitetin me shpejtesi te dyfishte, pedalin e kembes dhe driten LED. Drita LED ju mundeson te shihni te gjitha detajet e vogla ne  punen tuaj.

Ndertuar me material plastike te forte, ka nje madhesi kompakte dhe peshe te lehte ne menyre qe mund te ruhet dhe zhvendoset lehtesisht.
Me modalitetin e qepjes se dyfishte ju mund te qepni lehtesisht deri ne 4 shtresa xhins. Mund ta perdorni me energji, por dhe per perdorim deri ne 8 ore ju mjafton te perdorni bateri 4AA.
SKU: mini-makine-qepese Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Makine Qepese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat