,

Set me thika per gdhendje

Te ndryshme

Set me thika

Ideale per gdhendje , modelim , skulptura

Me 13 koka celiku

Mund te perdoren nga te gjithe

 

1,200L

SET ME THIKA PER GDHENDJE

Set me thika te pershtatshme per gdhendje ne dru.

Seti vjen me 13 koka te madhesive te ndryshme te zevendesushme per punime te ndryshme , duke u bazuar ne deshirat tuaja.Set me thika per gdhendje blerje online ibuy al

Nepermejet teheve te mprehta prej celiku mund te siguroni prerje precize.

Teper praktike me nje sistem te lehte per te ndryshuar kokat gdhendese duke ju kursyer keshtu shume kohe.

Tashme ju mund te keni kudo me vete kutine tuaj te vogel te thikave te cilen mund ta transportoni fare thjesht fale madhesise se vogel.

Kutia e thikave eshte teper kompatibel dhe e mbyllur ne menyre te sigurte per te evituar humbjen ose demtimin e tyre.

Bishti i thikes eshte prej materialit te aluminit per nje kapje te lehte e cila e ben procesin e punes me te thjeshte dhe nuk demton duart tuaja.

Mund te perdoret per punime profesionale por jane ideale edhe per fillestaret dhe per te gjithe ata qe jane te apasionuar pas punimit te drurit.

I pershtatshem per: gdhendje, skulpture , modelim etj.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: Set-me-thika-per-gdhendje Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat