Kacavide me bateri Xiaomi Mi Cordless Screwdriver 2000mAh

Xiaomi

5,900L

KACAVIDE ME BATERI XIAOMI MI 2000 MAH

Kacavide me bateri e cila karakterizohet nga nje dizajn minimalist elegant.

Eshte e pershtatshme si per perdorim profesional ashtu edhe per shtepi.

E thjeshte dhe e lehte per t’u perdorur me nje kapacitet te madh te baterisë prej 2000 mAh.

Specifika

  • Çift rrotullues maksimal 5N.m
  • Fuqia e vlerësuar 3.6V
  • Shpejtësia pa ngarkesë 200r/min
  • Koha e karikimit 120-180min
  • Modaliteti i vidave të bitit C6.3X25mm
  • Madhesia e kacavides 124X130.5X42mm
  • Pesha 350 gr

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: G-543213 Kategori:
Pesha0.4 g/kg
brands

Xiaomi

LLoji

Kacavida

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat