,

Vadites uji me rrotullim per kopshtin ne shitje

Te ndryshme

Vadites uij me rrotullim 360 grade sperkate kospshtin tuaj duke kursyer 70% uij. Teper i lehte per tu montuar dhe mruan lageshtine e tokes.

990L

VADITES UJI ME RROTULLIM PER KOPSHTIN 

Vadites uji sherben per te sperkatur kopshtin eshte me rrotullim 360 grade per te kapur gjithe siperfaqen e tokes. Ky sperkates uji vjen me 3 gryka perdorimi.

Ne menyre efektive dhe efikase kujdeset për lageshtine e tokes.
Dizajni me 3 gryke mund te zvogeloje perdorimin e ujit deri ne 70%, qe eshte shume e dobishme per  kursimin e ujit.

Mund te sperkase deri ne 2.5-3m lartesi dhe 4 deri ne 5m. Montohet lehte dhe eshte teper ekologjike, fale materialit qe eshte ndertuar.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online

SKU: Q-0222163 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Green

LLoji

sperkates uji

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat