Multifunksional Sprinkler | Sperkates uji | Bli Online


  • Materiali: ABS + PVC.
  • Ngjyra: jeshile.
  • Permasat: 90mmx100mm.
  • Rrotullim 360 grade.
  • Ideal per kopshtin.

890L

MULTIFUNKSIONAL SPRINKLER

Multifunksional Sprinkler eshte sperkates uji i cili mund t perdoret shume mire ne kopshtin e shtepise suaj.

Ujit ne menyre perfekte, te plote edhe te barabarte te gjithe siperfaqen ku ju e vendosni.

Punimi i saj ehste ne menyre automatike.

Sperkatesi rrotullohet deri ne 360 grade duke mos lene asnje hapesire pa marre te gjithe ujin e nevojshem.

Struktura e ketij sperkatesi perbehet nga 12 gypa te cilet jane te perbere me tre ndarje dhe kjo siguron ujitjen e bollshme..

Ndertuar me materialin e plastikes edhe gomes.multifunctional sprinkler bli online iBuy al

SPECIFIKIMET

Materiali perberes: ABS + PVC.

Ngjyra e sperkatesit : jeshile.

Madhësia e produktit : 90mm x 100mm.

Diametri i brendshëm : 0.9 cm.

Diametri i jashtëm : 1.5cm.

Me 12 gryke, te cilat kane tre vrima dalje.

Bli online ne iBuy.al | Porosit tani dhe paguaj ne dorezim.

SKU: K-200720-022 Kategori:
Pesha1 g/kg
color

Black & Green

LLoji

sperkates uji

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat