,

Sperkates me presion shumefunksional – Ez Jet Water

As Seen on TV

Sperkatesi me presion i ujit EZ Water Cannon kombinon fuqine e nje laresi profesional me presion me komoditetin e nje zorre uji ne nje pajisje te vetme.

1,200L

SPERKATES ME PRESION SHUMEFUNKSIONAL

Me kete sperkates ju mund te lani gjithçka qe deshironi duke e lidhur ate me ujin e rrjetit pa energji elektrike apo pajisje te tjera.

Per me teper fale grykes se kesaj pajisje mundeson tete lloje te ndryshme te ujitjes.

Gjithashtu me sperkatesin me presion mund te lani makinen tuaj me detergjent te lengshem fale rezervuarit te tij te integruar.

I shpejte, praktik dhe i lehte per t’u perdorur heq lehtesisht papasterite edhe nga zonat me te veshtira.

Mund te rregulloni presionin e ujit dhe llojin e ujitjes ne tete menyra te ndryshme fale kokes rrotulluese.

Lani lehtesisht anet e pishines, oborrin e shtepise, ballkonin, grilat dhe dritaret pa asnje veshtiresi.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online

SKU: 21211117 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
brands

As Seen on TV

color

Blu, E bardhe

LLoji

Furce pastrimi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat