,

Llampa LED me ngjyre te bardhe – Uptime LED Bli Online

Uptime

KARAKTERISTIKA

  • 3 versione fuqie – 9, 12 dhe 15 Watt
  • E sigurt nga mbixehja, tensioni dhe qarku i shkurter
  • Ngjyra: E bardhe
  • Materiali: Alumin + Qelq me ndricim LED
  • Ndricimi me kend 270 Grade

 

450L600L

Llampa LED me ngjyre te bardhe – Uptime LED Bli Online

Llampa LED me ngjyre te bardhe per shtepi  – Uptime LED Bli Online

Ndricon maksimalisht dhe ne menyre natyrale ambientin dhe dhomat tuaja

Mund te vendoset ne ambazhur dhe te ofroje nje ndricim relaksues dhe clodhes

Integruar me kendin e ndricimit 270 Grade, Uptime LED redukton cdo hapesire te erret

Ndertuar nga materiale cilesore dhe ekologjike me mjedisin – me baze aluminin dhe me veshje te bardhe qelqi

Ne 3 versione – me fuqi 9 Watt, 12 Watt dhe 15 Watt

Mbrojtje nga mbinxehja dhe qarku i shkurter

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: llampa-led-uptime Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Llamp

brands

Uptime

Fuqia

12W, 15W, 9W

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat