,

Ibrik Qelqi Elektrik – Sokany Electric Pot – LEd Light

Sokany

2,290L

IBRIK QELQI ELEKTRIK SOKANY – LED LIGHT

Ibrik Qelqi Elektrik – LED Light

Mund ta perdorni per perzierjen e ujit te nxehte, zjerjen e cajit etj.
Kujdesuni te pastroni anet dhe bazen e ibrikut elektrik ne menyre qe te jete i paster, gjithashtu mos te kete tronditje elektrike gjate perdorimit.
Ibrik qelqi superior i cili i reziston gervishtjeve nga perdorimi i perditshem. Struktura e azhurnuar e saj eshte 65% me e trashe se struktura e qelqit normal.
Material pa BPA, me permbajtje celiku inoks i cili perdoret ne enet e kuzhines siguron shije te paster te pijeve tuaja.
Zierje e shpejte dhe e ngrohje e ujit per gatime si jane makaronat. Ne mengjes nxehet aq shpejt sa ju mundeson te konsumoni drithera te nxehta, cokollate te nxehte apo gjithcka tjeter qe deshironi. I mjaftojne vetem 6 minuta per nje zierje me kapacitet te plote.
E pajsur me drite led, e cila do te ndizet per te treguar gjendjen e vlimit.
Dizajni i paster dhe modern e ben kete produkt me te deshiruarin per banakun e kuzhines.

Karakteristika 

  • Ibrik Qelqi i nderthurur me celikun inoks.
  • Tregues i nivelit te ujit ne xhamin e tij deri ne 2 litra.
  • Mbyllje automatike.

    Porosi ne Ibuy.al | Dyqan Online

 

SKU: L390-SK-601 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Sokany

LLoji

IBRIK

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat