,

Thekese buke – 2 Slicer Toaster – Bli Online

Te ndryshme

1,690L

THEKESE BUKE 2 SLICER TOASTER

Thekese Buke 2 Slicer Toaster

2 Slicer toaster me 6 opsione per te thekur buken tuaj. Zgjidhni ju sesi e doni buken.
Ne te mund te thekni feta buke te holla dhe te plota. Thekni 2 feta buke ne te njejten kohe dhe kur te jene gati thekesja do te fiket automatikisht.

Specifikat 

Tensioni |  220-240V ~ 50 / 60Hz
Fuqia |  1350W
Kapaciteti | 3,5L
Temperatura | 180-400 ℉ / 80-200
Koha |  0-30 min
SKU: thekese-buke-2-slicer-toaster Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Thekese Buke

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat