Shirit ngjites i dyanshem 3 meter multifunksional

Te ndryshme

290L

SHIRIT NGJITES I DYANSHEM

Shirit ngjites 3M ofron komoditetin dhe thjeshtesine e nje ngjitesi te forte per t’u perdorur ne shume aplikime ngjitjeje të brendshme dhe te jashtme.

Ne shume situata ky ngjites mund te zevendesoje thumbat, saldimet  dhe fiksuesit e tjere te perhershem.

Krijuar per te dhene performance dhe ngjitje optimale ne shtresat dhe komponentet e automobilave. Ngjitet ne nje sere siperfaqe muresh duke perfshire metalin, druri,  betoni dhe qelqi.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: H-9876988 Kategori:
Pesha0.4 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Ngjites

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat