Set profesional me kacavida 31 ne 1

Te ndryshme

Set me kacavida 31 ne 1

Me koka prej celiku

Teper praktike dhe e sigurt

Riparoni pajisjet tuaja

990L

SET PROFESIONAL ME KACAVIDA 31 NE 1

Set profesional me kacavida per riparimin e pajisjeve te ndryshme elektroshtepiake.

Tashme me kete set ju mund te rregulloni gjithcka ne shtepine tuaj pa qene nevoja per nje specialist.

Set kacavidash me 31 koka te zevendesueshme ne 1 te vetme , ju mundeson te hiqni ose te montoni te gjitha vidat qe ju deshironi ne pajisjet tuaja.

Kokat prej celiku te cilesise se larte ju ofrojne siguri nuk demtojne pajisjet .

Mund ta merrni kudo me vete pasi nuk ze shume vend dhe ju kursen hapesiren.

Vjen me nje cante plastike ku mund te ruani pajisjen sebashku me aksesoret e saj shtese te pademtuara dhe keshtu te evitoni edhe cdo humbje te mundshme.

Trupi i kacavides eshte i bere nga materiali i gomes i cili ju ofron rehati gjate perdorimit.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: Set-profesional-me-kacavida-31-ne-1 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat