Set kacavidash per riparime te ndryshme | Multifunksionale

Yaxun

1,490L

Set kacavidash per riparime te ndryshme | YX-6324

Set kacavidash per riparime te ndryshme | Multifunksionale

Cilesimet Kryesore |
Marka  | YAXUN
Modeli | YX-6324
Materiali | Celik S2
Vegla pune multifunksionale, kompakte dhe shume praktike.
SKU: set-kacavidash-mulitfunksionale-yaxun-yx-6324 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Yaxun

LLoji

Kacavida

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat