Kacavida Multifunksionale Set Magnetik | YAXUN

Yaxun

1,500L

Kacavida Multifunksionale | YAXUN YX 6028A

Kacavida multifunksionale Set Magnetik

Cilesimet Kryesore |
Marka  | YAXUN
Modeli | YX-6028A
Materiali | Celik S2
Vegla pune multifunksionale, kompakte dhe shume praktike.
Dizajn i ri magnetik.
SKU: set-me-kacavida-yaxun-yx-6028a Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Yaxun

LLoji

Kacavida

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat