,

Mates plastik konturi 10 inch – Vizore punimesh

Te ndryshme

Mates konturi prej plastike

Bere nga material ABS, i forte

Kalibrimi me precizion te larte

Mjet per matjen e formave te parregullta

990L

MATES PLASTIK KONTURI 10 INCH

Matesi i konturit eshte bere nga material ABS, i forte, rezistent dhe i qendrueshem qe nuk do te gervishte materialin e  formes qe dublikohet.

Eshte i lehtë per tu perdorur: thjesht shtypni dhembezave  mbi nje forme dhe do te merrni imitimin e formes se deshiruar.

I pershtatshem dhe praktik,  kurseni kohen dhe energjine tuaj. Kalibrimi me precizion te larte per matje te saktë gje qe e ben me te lehte matjen dhe prerjen.

Karakteristika

Mates konturi prej plastike

Permasa: 27,7 * 10 cm

Materiali: ABS

Ngjyra:  blu + e zeze

SKU: Vizore-punimesh Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat