,

Mikroval 1200 W – First Austria FA-5002-3


 • Me nje ekran digital
 • Tensioni 230 V
 • Permasat e jashtme: 35x45x26cm
 • Permasat e brendshme: 26x30x18.5
 • Lehtesisht e kombinueshme me kuzhinen tuaj vjen ne ngjyren gri

 

10,900L

MIKROVAL FIRST AUSTRIA 

Me kete mikroval ju do te kurseni kohe edhe energji elektrike ne te njejtin moment. Ne pak caste ju do te keni ne tryezen tuaj nje vakt te ngrohte edhe te gatuar shijshem.

MIKROVAL DIGITALE

Me kete mikroval keni nje qendrueshmeri te nevojshme per kuzhinen tuaj. Me nje material teper cilesore i cili nuk mundeson as nje lloj gervishje dhe as nuk plasaritet.

Ne muret e brendshme te mikrovales ka nje material rezistent ndaj baterieve te cilet nuk lejohen te futen ne brendesi te pajisjes.

Permasat e jashtme jane 35x45x26cm

Permasat e brendshme jane 26x30x18.5

Shume e lehte per tu pastruar ku mund ta pastroni edhe me nje cope leter.

SPECIFIKAT Mikroval First Austria FA-5002-3 produkt online iBuy.al

 • Marka: First Austria
 • Modeli : FA-5002-3
 • Ngrohesja e ushqimeve ka 8 programe te nxehjes ku ju mund te zgjidhni ata qe deshironi per ushqimin tuaj
 • Kapaciteti i ushqimeve qe mund te mbaje ne vete gjate procesit te ngrohjes eshte 20 L
 • Fuqia 1200 W
 • Diametri i pjates ngrohese qe gjendet brenda ne ngrohese eshte 24.5 cm

Bli online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: FA-5002-3 Kategori: ,
Pesha11.1 g/kg
LLoji

Mikroval

color

Green

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat