,

Mikser Brumatrice DSP Profesionale – Stand Mixer 3 in 1


 • Motor: 1200 W
 • Material: Plastik+ Celik inoks
 • 3 koka te levizshme
 • Tas celik inoks
 • 5 nivele shpejtesie
 • Me veshje qe parandalon dridhjen gjate perzjerjes

15,000L

Mikser Brumatrice DSP Profesionale

Mikser Brumatrice DSP Profesionale – Stand Mixer 3 in 1

 • Pergatisni buke te shijshme, te sigurt dhe shijoheni ate te ngrohte
 • Mikson vezet, brumin per embelsira, makarona, brumin e bukes duke krijuar nje mase homogjene, pa kokrriza dhe kompakte
 • Projektuar per te miksuar nje game te gjere perberesish dhe produktesh
 • Material i cilesise se larte, rezistente ndaj konsumit dhe jetegjate. Ekologjik dhe jo i demshem per shendetin
 • Pastrohet lehtesisht
 • Me 5 nivele shpejtesie
 • Me kembe rezistente ndaj rreshqitjes
 • Motor i fuqishem, funksionon pa zhurme
 • Me 3 koka te levizshme celik inoks + tas 5 l , celik inoks i cilesise se larte
 • 1 koke për brume, 1 per krem ​​dhe tjetra per rrahje
 • Fuqia: 1200W
SKU: miser brumatrice-dsp-5 l Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Brumatrice

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat