,

Mikser brumi DSP KM 3015 ne ngjyre te bardhe


 • Me nje kapacitet 4.0 liter
 • Me nje fuqi 300WATT
 • Frekuence 50/60Hz
 • Tensioni 220-240V
 • Me 5 nivele shpejtesie

9,990L

MIKSER BRUMI DSP KM-3015 

Me kete pajisje ju mund te krijoni brumera te ndryshem per pergatitjen e bukes, picave, embelsirave etj. Me nje dizajn unik mikseri eshte nje aksesor mjaft i nevojshem ne kuzhine tuaj. Me ane te ketij produkt nuk eshte me e nevojshme qe te shpenzoni per te blere brumera te ndryshme kur mund ti pergatisni fare lehte ne shtepine tuaj.

MIKSER PER PERGATITJEN E BRUMERAVE

Mikseri perbehet me nje material teper cilesor prej celiku dhe inoksi, me nje veshje qe nuk mundeson ngjitjen e produktit tuaj. Me 5 nivele te ndryshme te shpejtesise edhe me dy lloje te rrahjes se vezeve, pajisja ka nje fuqi 300WATT.

Kjo pajisje eshte e perbere me nje tas te inkorporuar elektrik ku mban nje kapacitet deri ne 4 liter. Me nje buton per ndezjen edhe fikjen e per te shkeputur rraheset.

Mund te lahet lehtesisht me dore ose me lavastovilje.

SPECIFIKAT

 • Ideal per pergatitjen e cdo brumi
 • Trup i pajisjes me shkelqim
 • Material celiku dhe Inoksi
 • Ze shume pak hapesire ne kuzhine
 • Me nje kapacitet 4.0L
 • Me dizenjo te bukur ne ngjyre te bardhe

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: DSP-KM-3015 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Mikser

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat