,

Mikser dore Sokany Elektrik – Electric Hand Mixer

Sokany

I prodhuar me material prej celiku te cilesise se larte

Super cmim

Nuk ze hapesire

Per ushqime te shijshme

1,890L

Electric Hand Mixer Sokany KD 800

Mikser Dore Sokany Elektrik

Mikser elektrik, ndihma juaj ne pergatitjen e perzierjeve te ndryshme ne kuzhine. Pergatisni perzierje unike dhe te shendetshme me ingredient special qe vetem Tehet e forta prej celiku copetojne dhe perbersit me te forte. Rrahesit e celikut te pandryshkshem jane te persosur per rrahjen e te bardhes se vezes, perberesit kremoze dhe perzierjen e perberesve te tortave. Ju gjithashtu mund te pergatisni ushqimet e te vegjelve tuaj. Shume i mire dhe ne pergatitijen e purese se patates.

Me nivele shpejtesie te komandueshem lehtesisht. Dizajn kompakt dhe me peshe te lehte qe ju lejon ta transportoni lehte.
Te gjithe aksesoret e perfshire ne paketim mund te lahen ne pjatalarese ose manualisht. Kabllo i gjate i mjaftueshem per te mos ju penguar gjate perdorimit te saj, 360 grade i rrotullueshem.

Karakteristika | Mikser Dore Sokany 

  • Mikser dore elektrik
  • I lehte per tu perdorur dhe pastruar
  • Mikson shpejt perberesit duke krijuar nje mase kompakte
  • I lehte per tu cmontuar edhe pastruar, disa pjese te tij mund te lahen edhe ne lavastovilje
  • Mikser i cili kursen kohe dhe energji.
  • Me nivele shpejtesie ne varesi te nevojes suaj.

    Shtoni ne shporte dhe porositeni online ne Ibuy.al

SKU: L233-mikser dore-sokany KD-800 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Sokany

color

White

LLoji

Blender

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat