Mikser dore FA-5273-2 – Mixer First Austria


 • Dizajn modern ku kombinohet me kuzhinen tuaj
 • Material qe nuk ndryshket
 • Permasat: 6,5 X 6,5 X 38 cm
 • Tas qelqi transparente
 • Me nivele shpejtesie te ndryshme

4,900L

MIKSER DORE

Me kete mikser ju mund te pergatisni te gjitha ushqimet tuaja te preferuar. Ky produkt i vjen ne ndihme shume amvisave qe duan te pergatisin brumrat, te rrahin vezet, te bejne supra te ndryshme edhe cfare do qe deshirojne nga nje nivel shpejtesie ne tjetrin.

MIKSER FIRST AUSTRIA – MIKSER PROFESIONALE 

Per te reduktuar oret e gjata ne kuzhine edhe shpenzimet e teperta per embelsirat do filloni ti pakesoni. Kjo pajisje eshte zgjedhja ideale edhe mjaft e thjeshte qe mund te beni per te pasur nje perzierje te tretshme edhe te njetrajtshme.
Mjaft praktike ne perdorim gjate gatimi te ushqimeve tuaja ne kete menyre nuk do e keni te veshtire ta mbani ne dore.

Me nje motor te fuqishem i cili ju dhuron rezultate te shpejta edhe shume te deshiruara.

SPECIFIKAT

 • Gjithcka qe ju duhet qe te pergatisni vakte te shpejta
 • Me tre pajisje te tjera si blender, grirese dhe perzjeres
 • Me material me thika celiku
 • Me nje fuqi 600 WATT
 • Shpejtesi fikse ose e rregullushme ne varesi te pergatitjes se perberseve
 • Mund te perzieni dhe bluani ushqimin direkt ne tenxhere edhe mund te perdorni goten me kapacitet 700ml
Porosit online ne iBuy dhe paguaj ne dorezim.
SKU: FA-5273-2 Kategori:
Pesha1 g/kg
LLoji

Mikser

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat