,

Mikser dore Fuego – Hand Mixer Bli Online


Specifika teknike

  • Brandi: Fuego
  • Fuqia: 400 W
  • Nivele shpejtesie: 5 + Turbo
  • Numri i perzirëseve: 4 (2 + 2)
  • Ngjyra: E bardhe

2,790L

Mikser dore Fuego – Hand Mixer Bli Online

Mikser dore Fuego – Hand Mixer Bli Online

  • Projektuar me 5 nivele shpejtesie dhe super fuqi 400Watt, mikson perberesit dhe siguron nje mase homogjene dhe kompakte ne pak sekonda
  • I vogel dhe praktik ne permasa, vjen me super fuqi per te miksuar te gjithe perberesit dhe per te pergatitur brumin e makaronave, brumin e kekut apo vezet e rrahura
  • Me 2 koka prej metali celik inoks te cilesise maksimale
  • E lehte dhe praktike ne perdorim
  • Pastrohet lehtesisht, kokat mund ti lani ose me uje te bollshem ose i vendosni ne lavastovilje

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: mikser dore-fuego Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Mikser

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat