,

Mikser Dore – Hand Blander Haeger Bli Online

Gjendje:

S’ka stok


SPECIFIKA

  • Fuqia: 800W
  • Tensioni: 220-240V 50/60 Hz
  • Lloji i Motorit: DC
  • Shpejtesia e Rrotullimit: 10000-14500 RPM
  • Niveli i Zhurmes: <70 db
  • Mbrojtje nga Mbinxehja
  • Kapaciteti i Furres se Blenderit: 500ml
  • Kapaciteti i Tasit te thermimit: 600ml
  • Gjatesia e Kordonit: 1 meter

3,190L

S’ka stok

Mikser Dore – Hand Blander Haeger Bli Online

Mikser Dore – Hand Blander Haeger per miskim frutash, perimesh etj

Projektuar per perzjerje, miksim, pure, pergatitjen e ushqimit te bebeve dhe supave te ndryshme

Me fuqi 800 Watt, Hand Blender Haeger kursen energji elektrike

Ideale per gatimin e ushqimeve te shijshme dhe plot vlera ushqyese

Mikser frutash me dizanj ergonomik, doreze e lehte per tu perdorur dhe kabllo i gjate 1 meter i cili ofron lehtesi dhe prakticitet ne perdorim

Nuk ze hapesire

Menyra e perdorimit:

Pasi te keni perfunduar pergatitjen e ushimeve me blender, pastroni thiken me nje pecete te njome

KUJDES!

Pjesa e siperme nuk mund te çmontohet, tregohuni te kujdesshem per te mos e lagur me uje

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Mikser Dore-Hand Blander Haeger Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Grirese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat