Mikser dore per Frape – Fuego Professional Drink Mixer Online


Specifika teknike

  • Tensioni: 220-240V
  • Kapaciteti: 450ml
  • Fuqia: 65-100W
  • Shpejtesia: 2 Nivele
  • Butoni: On / Off

2,890L

Mikser dore per Frape – Fuego Professional Drink Mixer Online

Mikser dore per Frape – Fuego Professional Drink Mixer Online

Ideale per pergatitjen e kafes se ftohte, milkshake, qumeshtit, koktejeve, kapucinos dhe pijeve te ndryshme

Miksoni perberesit qe ju deshiromi, dhe eksperimentoni me pijet ne shtepine tuaj lehte dhe pa shpenzime

E pershtatshme edhe per baret dhe kafeterite

Rezistente ndaj perdorimit dhe jetegjate

Perfekte per te gjithe familjen, ju shijoni nje kafe te shijshme ndersa femijet perfitojne lengje te shendetshme, pa humbur asnje vitamine dhe vlere tjeter ushqyese

E preferuar ne te gjithe boten

Lehtesisht e pastrueshme dhe praktike ne perdorim

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: mikser per frape-fuego Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Mikser

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat