,

Mikser dore profesional – Preres per frutat dhe perimet


 • Mund te pres produktet deri ne 15 here
 • Nuk funksionon me energji elektrike
 • Material plastik i cilesise se larte
 • Shume komode ne perdorim
 • Ne paketim perban dy gota
 • Me teha te mprehta prej celiku

1,490L

MIKSER DORE PROFESIONALE

Ky produkt eshte i nevojshem per prezjerjen e agrumeve ose futave apo perimeve te ndryshme. Do t’ju ndihmoje te prisni ne menyre shume te shpejte te gjitha produktet qe ju keni nevoje. Vepron ne menyre qe ju te kurseni kohe ne kuzhine tuaj dhe sherben si nje perzjeres shume i mire i produkteve ushqimore qe mund t’ju duhen per gatime te ndryshme.

PRERES I FRUTAVE OSE PERIMEVE

Ju duhet qe te vendosni produktet ushqimore ne brendesi te kesaj pasjisje dhe ato do te presin deri ne 15 here duke krijuar keshtu nje mase te njetrajtshme edhe shume te imet te produkteve tuaja.

Me kete produkt  ju nuk do te realizoni vetem grirjene e agrumeve por edhe produktet e mishit duke krijuar akoma mundesi te gatimeve te ndryshme qe mund te realizoni me kete prerese.

Mikseri perbehet me nje material qe eshte prej plastike jotoksike e cila nuk rrezikon aspak ushqimin qe ju do te gatuan dhe kjo vlen per nje shendet shume te mire.

SPECIFIKAT

 1. I pret produktet ushqimore deri ne 15 here
 2. Me nje kupe transparente ku mund te shihni perzierjen
 3. E realizon grirjen brenda pak minutave
 4. Material plastik i cilesise se larte pa permbajtje toksike
 5. Vellim kompakt dhe komoditet
 6. Me tehe te mprehta te perbere nga celiku
 7. Ka tre dalje ne kapak

Bli online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: Mikser dore profesionale Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Prerese kuzhine

color

White & Green

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat