,

Mikser First Austria FA 5262-5 – Mikseri per embelsirat


  • Me nje fuqi 150 WATT
  • Me 5 nivele shpejtesie
  • Material prej celiku
  • Ngjyre e bardhe
  • Tension 220-240 V

2,490L

MIKSER DORE FIRST AUSTRIA

Nese keni nevoje per nje pajisje qe mos te zeri shume hapesire ne kuzhinen tuaj dhe qe mund ta perdorni per te perzier produktet qe ju deshironi. Me kete rrahese ju mund te rrihni vezet edhe te pergatisni brumin e embelsirave tuaja ne menyre perfekte njekohesisht te tretshme.

MIKSER PER TE PERGATITUR BRUMIN E EMBELSIRAVE

Me nje madhesi te vogel edhe shume kompakte por gjithashtu e fuqishme per te miksuar te gjithe perberesit qe ju mund t’i hidhni ne kete pajisje e pas fillon procesin e perzjes se te gjitha produkteve.

Ky blender eshte zgjidhja inteligjente per perdorimin e perditshem, punon me energji elektrike e cila e ben me efikase perdorimin e tij.

Shume funksionale dhe teper i thjeshte ne perdorimin e tij.

Me 5 nivele te ndryshme te shpejtesise edhe me nje fuqi 150 WATT i cila ka nje material teper cilesor.

SPECIFIKATMikser First Austria FA 5262-5 bli online iBuy.al

  • Marka: First Austria
  • Me 5 nivele shpejtesie
  • Material prej celiku
  • Gjatesia e aksesoreve perpunues: 17 cm
  • Fuqia 150WATT

Bli online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: FA 5262-5 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Mikser

color

E bardhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat