,

Mikser First Austria FA5262-5 – Mikseri per embelsirat


  • Me nje fuqi 150 WATT
  • Me 5 nivele shpejtesie
  • Material prej celiku
  • Ngjyre e bardhe
  • Tension 220-240 V

 

2,490 L

MIKSER DORE FIRST AUSTRIA

Nese keni nevoje per nje pajisje qe mos te zeri shume hapseire ne kuzhinen tuaj dhe ta perdorni per te perziere produktet qe ju deshironi. Me kete rrahese ju mund te rrihni vezet edhe te pergatisni brumin e embelsirave tuaja ne menyre perfekte e te tretshme me kete mikser dore.

MIKSER PER TE PERGATITUR BRUMIN E EMBELSIRAVE

Me nje madhesi te vogel edhe shume kompakte por e fuqishme per te miksuar te gjithe perberesit qe ju mund t’i hidhni ne kete pajisje e me vone ti perzjeni te gjitha.

Ky blender eshte zgjidhja inteligjente per perdorimin e perditshem, punon me energji elektrike e cila e ben me efikas perdorimin e tij.

Shume funksional dhe teper i thjeshte ne perdorimin e tij.

Me 5 nivele te ndryshme te shpejtesise edhe me nje fuqi 150 WATT e me nje material cilesore.

SPECIFIKAT

Marka : First Austria

Me 5 nivele shpejtesie

Material prej celiku

Gjatesia e aksesoreve perpunues : 17 cm

Fuqia 150

Bli online ne iBuy.al me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

SKU: FA 5262-5 Kategori: ,
Pesha 0.5 kg
LLoji

Mikser

color

E bardhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat