,

Mikser Fuego HSM-705S Profesional – Mixed Drinks Online


  • Brandi:Fuego
  • Modeli: HSM-705S
  • Motori: Me nivele minimale te zhurmes
  • Kapaciteti: 450ml
  • Fuqia: 230W
  • Inputi: 220-240v 50/60Hz

3,900L

Mikser Fuego HSM-705S Profesional – Mixed Drinks Online

Mikser Fuego HSM-705S Profesional – Mixed Drinks Online

Miksoni fruta te fresket dhe pergatisni milkshake te shijshem dhe te shendetshem

Optimizuar me dy shpejtesi

Ideal per stinen e veres, perzjeni akullin dhe frutat dhe jepini tjeter dimension diteve te nxehta ne shtepine tuaj

Dizenjuar per te pergatitur kafe, koktejle, milkashke, kapuciono, leng frutash, ushqime per femije , pa iu humbur atyre asnje vlere ushqyese

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: mikser-fuego-HSM-705S Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Mikser

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat