,

Mikser Sokany – Full Automatic Hand Blender Online


Specifikat

  • Brandi: Sokany
  • Fuqia: 250 W
  • Materiali: Celik inoks
  • Me 3 nivele shpejtesie
  • Me 2 modele te kokave miksuese

 

1,800L

Mikser Sokany – Full Automatic Hand Blender Online

Mikser Sokany – Full Automatic Hand Blender Online

Mikson dhe perzjen shpejt perberesit e ndryshem te kuzhines, duke krijuar nje mase kompakte, homogjene dhe pa kokrriza

Programuar me 3 nivele shpejtesie

Pajisur me 2 modele te kokave miksuese

Material celik inoks i cilesise se larte, jo toksik dhe ndertuar per gatim

Montohet dhe cmontohet lehtesisht, duke ofruar komoditet edhe ne pastrimin e saj

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: mixer-sokany Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Mikser

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat