,

Mikser Sonifer – Mikser edhe rrahese vezesh


 • Rihni vezet dhe perzieni miellin e embesire
 • Praktik dhe i lehte ne perdorim
 • Pastrohet shpejt
 • Pergatisni brumin per makaronat edhe embelsirat ne menyre profesionale
 • Pajisje e vogel qe nuk ze hapesire ne kuzhine tuaj

3,800L

MIKSER SONIFER – PER EMEBLSIRA

Kjo pajise eshte e domosdoshme per ta pasur ne kuzhine tuaj pasi ju ndihmon te pergatisni embelsira te ndryshme. Me 5 shpejtesi e me nje funksion turbo te pajisjes se sigurise qe funksionon kur mikseri eshte duke kryer procesin e tij.

MIKSER PER RRAHJEN E VEZEVE 

Me nje material celiku inoksi te cilesise se larte ku jep nje ushqim te shendetshme e jo te demshem per organizmin e njeritu.

Ka nje kapacitet te tasit deri ne 3liter.

Mjaft rezistent e i forte me nje qendrueshmeri ne perdorimin e tij. Mund t’ju ndihmoje ne pergatitjen e produkteve ushqimore qe doni te beni, ze nje hapesire te vogel dhe mjaft i lehte ne kuzhine tuaj.

Mjaft e lehte per te perzier miell, gjalp, embelsire, veze etj. Me kete mikser embelsirat tuaja do te kene ne perberjen e tyre ingredientet qe vetem ju do i dini se cfare gjendet ne brendesi te tyre.

Me kete makineri do suprizoni familjen tuaj me gatime super te shijshme. Me nje dizajn ergonometrike i lehte per tu manovruar gjate perdorimit edhe per nje perzierje te njetrajtshme.

SPECIFIKAT Mikser Sonifer per te pergatitur embelsira produkt online iBuy.al

 • Numri i modelit: SF7014
 • Perzierja e kapacitetit te tasit: 3L
 • Fuqia: 250WATT
 • Niveli i shpejtesise: 5
 • Perzierja e materialit per tasin: Inox
 • Dizajn e pajisur me koke
 • Tensioni :220-240

Bli online e shtojeni ne shporten e Dyqan Online ibuy.al 

SKU: SF7014 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Mikser

color

Black & Gray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat