Mini Boks dhe mbajtese telefoni NBY | Ne shitje online

NBY

2,000L

Mini Boks dhe mbajtese telefoni NBY

Mini Boks dhe mbajtese telefoni NBY | Ne shitje onlin

Cilesimet Kryesore | 
 
  • Dizjan kompakt i cili fsheh nje bass te fuqishem.
  • Tingull i qarte.
  • Suporton lidhje me te gjitha pajisjet te cilat kane modalitetin Bluetooth.
 
Specifikimet  | 
 
Marka | NBY
Modeli | 2270
Bluetooth | V4.2
Distanca e transmetimit | 10 metra
Fuqia ne dalje | 5W
Frekuenca  | 20Hz-20000kHz
Koha  karikimit |  2 ore 
Koha e perdorimi | 2 deri ne 4 ore 
Dimensionet  | 110*100*70mm
Suporton lidhje me | bluetooth, karte memorje, USB, MicroSD, Radio FM
SKU: mini-boks-me-mbluetooth-nby Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

NBY

LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat