Mini filter karboni – Filtruese uji – Bli Online


  • Material teper cilesore
  • Mund ta instaloni fare lehte
  • Heq te gjitha papastertite e ujit
  • Shume i lehte per tu vendosur ne rubinetin ekzistues
  • Cilesi e garantuar

600L

MINI FILTER KARBONI PER UJIN

Mini filter karboni per uji i cili mund te instalohet direkt ne rubinetin tuaj. Me nje teknologji modern ju ndihmoni qe te fitroji ujin. Ju ndihmon qe te konsumoni uje te pishem e te shendetshem per organizmin tuaj.

FILTRUES UJI

Ky filtrues uji largon te gjitha papasterite qe ndodhen ne uji, e pastron ate nga klori edhe nga bakteret e ndryshme. Ruan shijen dhe cilesine e tij me mire sesa nje rubinet i zakonshem.

Ky filtues nje efekt me temperature normale te ujit te zakonshem. Kete pajisje ju duhet ta nderrohni  cdo 3 deri ne 6 muaj por mund te perdoret me teper duke u varur nga frekuenca qe beni per konsumimin e ujit.

SPECIFIKAT

  • Mundeson eleminimin e klorit nga uji
  • Do keni nje uje te paster edhe te shendetshem
  • Teper praktike dhe ekonomike
  • Mund ta instalohni shpejt edhe lehte
  • Material cilesore

Bli Online ne iBuy.al  dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-031 Kategori:
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Filter

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat