,

Mini kolltuk per femije


  • Mini kolltuk per femijet tuaj me dizajn unik
  • Ngjyre te kuqe te forte.
  • Mund te vendoset ne cdo ambient te shtepise
  • Lehtesisht i transportueshem
  • Material i celesise se larte
  • Ndertohet nga pelhura te rehatshme

3,990L

MINI KOLLTUK PER FEMIJE

Mini kolltuk per femijet tuaj me dizajn unik dhe material cilesor.

Kolltuku ndertohet nga material cilesor dhe vjen ne ngjyre te kuqe.

Shpesh here kur femijet ulen ne kolltuket e te rriturve kembet e tyre qendrojne varur ne ajer dhe pa mbeshtetur shpinen e tyre. Per per tu ndjere me komod femijet duhet te kene kolltukun e tyre.

Mund te vendoset ne cdo ambient te shtepise dhe eshte lehtesisht i transportueshem

Material i cilesise se larte

Material i sigurt dhe miqesor ndaj mjedisit qe perputhet me CPSIA dhe ASTM F963.

Kolltuku mban peshe deri ne 100 kg.

Baza e kolltukut ndertohet nga kembe gome, rezistente ndaj zhurmes dhe jo te rreshqitshme.

Mbushje e trashe dhe e bute qe femijet te kalojne kohen nen rehatine qe i fal ky kolltuk.

Mini kolltuku ndertohet me susta, materiali prej druri ndihmon ne rritjen e qendrueshmerise dhe ben kolltukun te sigurt ne perdorim.

E pershtatshme per femije 3-9 vjec.

 

SKU: G2253211 Kategori: ,
Përmasa39 × 48 × 30 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat