,

Mini Powerbank Remax – Mobile Quick Portable Charger


2,390L

Mini Powerbank – Remax RPP 155

Mini Powerbank Remax – Mobile Quick Portable Charger

  • Rimbush shpejt 2 smartphone/ paisje elektronike ne te njejten kohe, shpejt dhe ne menyre te sigurt
  • Me 2 porta USB. Perdoret gjeresisht per te gjitha llojet e telefonave, mjafton te dispononi fishen perkatese
  • Dizanj ergonomik dhe super i lehte per tu marre kudo me vete
  • Me mbrojtje nga tensioni i larte, mbinxehja dhe qarku i shkurter
  • Ideal kur jeni ne levizje, ne udhetime, ne natyre ose kur nuk keni energji elektrike
  • Ndertuar nga plastika ABS + PC + Metal rezistent ndaj nxehtesise dhe temperatures se larte
  • Kapaciteti: 10000 mAh
SKU: power bank-mini-RPP 155 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat