,

Mini sobe elektrike per kafe 220V 500W

Te ndryshme

1,700L

MINI SOBE ELEKTRIKE PER KAFE 220V

Mini sobe elektrike perfekte per te pergatitur kafe ne shtepine tuaj.

Dizajn portativ me mbrojtje nga mbinxehja dhe drite treguese e ndezjes/fikjes.

E thjeshte dhe praktike ne perdorim ju gjithashtu mund te ngrohni dhe ushqime te tjera pervec berjes se kafes ne mini soben YQ 105.

Karakteristika

Modeli YQ-105

Materiali Plastike + celik inoks

Tensioni 220 volt

Fuqia 500 vat


Nje game e gjere produktesh ne ibuy.al 

SKU: T-0987654 Kategori: ,
Pesha0.8 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Pllake elektrike

color

Black with White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat